Extrém

12. dubna 2019 15:52

redakce Prima Lajk

DĚSIVÉ: Dívka byla na párty zdrogována a znásilněna nejméně 10 muži. Kamarádka se jí celou dobu smála

Teprve sedmnáctiletá dívka sdílela na sociálních sítích video, ve kterém otevřeně přiznává, co se jí přihodilo v průběhu jedné párty.

Dívka pochází z Argentiny a video sdílela především proto, aby pomohla překonat strach mluvit ostatním obětem tohoto násilného trestného činu.

Nikdo jí prý nepomohl. Její „kamarádka“ přišla do místnosti, viděla ji nahou, zasmála se a odešla. „Když odešla, začali mě znásilňovat. Vystřídalo se jich na mně asi 10, jeden po druhém,“ říká zdrcená dívka.

Jméno oběti není známo, protože hranice pro zveřejnění je v Argentině 18 let. Incident se stal na domácí párty, kde byl konzumován alkohol a kouřila se tráva. Oběť věří, že byla zdrogovaná. Jeden podezřelý vzal dívku do ložnice, kde se k němu připojilo nejméně devět dalších, sdělili zdroje místním médiím. Když dívka opustila dům, šla ke svému bývalému příteli, který ji přesvědčil, aby vše nahlásila na policii.

Podle soudních zdrojů se oběti podařilo identifikovat podezřelé osoby. Lékařské vyšetření také prokázalo, že trpěla známkami sexuálního zneužívání. Policie nyní vyšetřuje 9 podezřelých ze sexuálního zneužívání, včetně 14letého chlapce.

Sdílejte článek
Štítky party znásilnění mladistvý trestní čin

Přečtěte si také