návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

DĚSIVÉ! Muž se probudil s uříznutým penisem poté, co se opil s přáteli a usnul. Pánové, na tohle si dejte bacha!

Jestli jste si mysleli, že těžká kocovina je to nejhorší, co vás může po bujarém večeru potkat, tak se krutě mýlíte. Tenhle muž se totiž probudil skoro bez penisu.
Vydáno: 22.05.2019
Muž se opil a probudil se bez penisu 2
Autor: iStock Muž se opil a probudil se bez penisu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli jste si mysleli, že kocoviny po bujaré noci s kamarády plné alkoholu jsou nesnesitelné, zdaleka jste nevíte, co je skutečné utrpení. To muž jménem Tan z Číny přesně ví, jak takové hororové probuzení se po opici vypadá. Poté, co se jednoho večera opil z půllitru silné rýžové pálenky a usnul, se totiž po pěti hodinách probral kvůli příšerné bolesti mezi nohama. Když se pak podíval dolů, zjistil, že je celý od krve a jeho penis mu v rozkroku visí jen na pár centimetrech kůže.

Okamžitě zavolal bratrovi, aby ho převezl do nemocnice. Kvůli velmi intimní povaze zranění mu však hned několik nemocnic nemohlo pomoci, protože neměli patřičné vybavení pro takoto choulostivý zákrok. Naštěstí jej však přijali na chirurgii univerzitní nemocnice, kde pracovali odborníci na mikrochirurgii. Operace, při níž museli jemně sešít močovou trubici, krevní cévy i houbovité tkáně, trvala 7 hodin. Poté musel strávit týden v nemocnici pod pečlivým dohledem lékařů a zdravotních sester.

Zotavuje se dobře a doktoři doufají, že se mu časem vrátí plná sexuální funkce jeho údu. Muž je z události natolik deprimovaný, že s nikým nekomunikuje a odmítá jít ohlásit incident na policii. No, snad se z tohoto traumatu brzy dostane. Tohle bychom totiž nepřáli ani největšímu nepříteli.

Zoufalý čin.

BIZÁR: Zoufalý muž si uřízl penis, protože už několik let neměl sex! Jak dlouho to vydržel?

Erekce, která skončila amputací 2

DĚSIVÝ PŘÍBĚH: Muž měl dva dny v kuse erekci. Tuhle část penisu mu museli doktoři amputovat!

Článek je zařazen v: opilost , Penis , uříznutí , operace