DĚSIVÉ! Muž umřel při masturbaci s plynovou maskou a sáčkem na hlavě. Pánové, dejte si pozor na svoje úchylky

Tenhle muž své úchylky evidentně neměl příliš pod kontrolou, a tak se pro něj jeho divoká masturbace stala osudnou.

Nikdo neví, jaká ho čeká smrt. Nejmenovaného 33letého Japonce ale asi nikdy nenapadlo, že jeho život skončí zrovna při masturbaci. Ačkoliv vzhledem ke způsobu, jakým si dělal dobře, se to zas tak úplně vyloučit nedalo. Jeho matka jej totiž našla mrtvého na podlaze oblečeného v montérkách.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem měl spodní prádlo a neměl zároveň rozepnutý poklopec, plynovou masku na obličeji a igelitový sáček přes hlavu omotaný kolem krku. Podle zprávy, kterou zveřejnil odborný časopis Legal Medicine, nebyly na těle muže zjištěny stopy násilí, netrpěl údajně žádnými psychickými problémy a nezanechal ani dopis na rozloučenou.

Vyšetřovatelé se tak domnívají, že šlo o autoerotickou smrt udušením. Ta byla způsobená právě sáčkem použitým při masturbaci. Fakt, že měl mrtvý zřejmě masochistické a fetišistické sklony potvrzují i časopisy a sexuální hračky nalezené v jeho pokoji, stejně jako videa a fotografie svázaných lidí v latexových oblecích, které měl stažené v počítači.

Smrt udušením může podle vydané zprávy trvat i méně než minutu. I proto se muže přivolaným záchranářům již nepodařilo oživit. Co říci na závěr… pokud máte nějakou tu úchylku, za každých okolností myslete na moudro „všeho s mírou“.

Sdílejte článek
Štítky smrt plynová maska masturbace fetiš dušení masochismus autoerotika

Přečtěte si také