Extrém

6. listopadu 2015 12:10

Lenka Zajícová

DĚSIVÉ: Na tomto místě „oběsil“ muž stovky panenek, aby potěšil ducha malé dívky

Opuštěný ostrov patřící k Mexiku s názvem Isla de las Munecas skrývá děsivou minulost. Ještě nedávno na něm žil muž jménem Don Julian Santana Barrera. Ten před lety objevil na pláži dvě panenky malé dívenky, která se utopila v zátoce.

Don Julian Santana Barrera, který nalezl panenky utopené dívky (tělo se nikdy nenašlo) žil ve strachu ode dne, kdy hračky zvedl ze země. Od té doby ho prý denně navštěvoval duch holčičky, a tak se snažil pro ni sbírat panenky. Hračky následně bizarním způsobem uvazoval na větve stromů. Za padesát let, co ostrov obýval, tak nasbíral tisíce panenek.

Z veselého a přátelského muže, se stal vlk samotář, který s nikým nekomunikoval a jen hledal panenky, aby potěšil ducha tragicky zesnulé holčičky. Padesát let žil Barrera ve strachu a samotě do té doby než bylo v roce 2001 nalezeno jeho tělo, jak plave po hladině právě v místech, kde se kdysi utopilo i zmiňované dítě.Zda se jednalo o sebevraždu nebo vraždu, se však už nikdy nedozvíme. Pokud se do těchto míst chcete vydat i vy, musíte před výletem na ostrov podepsat prohlášení, že se nevzdálíte od průvodce a že je vstup na ostrov pouze na vlastní nebezpečí. Někteří svědci prohlašují, že když Isla de las Munecas navštívili, slyšeli šepot panenek prosících o záchranu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také