Extrém

13. července 2015 13:15

Petr Cífka

DĚSIVÉ! Rodiče nechávají dvouletou dceru hrát si s pětimetrovým hadem, který dokáže spořádat i krokodýla

Rodina z britského Bradfordu má doma 19 hadů a s tím největším, osmdesátikilovou krajtou barmskou, se malá Aishley mazlí nejradši! Přitom tenhle drobeček by neměl problém spolknout malé dítě, když si hravě poradí s prasaty nebo jeleny.

„Lidi nevěří, jak přátelský a vstřícný může být,“ říká o krajtě jménem Austin její majitel a otec malé Aishley Rob Cowan. „Je to opravdový člen rodiny,“ dodává. Že by ale had dokázal jeho dceru doslova samou láskou umačkat k smrti, nechce připustit. Krajty totiž oběť obtočí svým tělem a než ji vcelku spolknou, uškrtí ji. Cowan svaluje vinu za špatnou pověst, jakou hadi mají, na jejich nedbalé majitele a vzkazuje, že pokud hadi stráví celý život v akváriu, nedá se od nich čekat, že budou vstřícní jako Austin.

Namísto pohádky před spaním se tak Aishley se svým desetiměsíčním bratrem jdou pomazlit se všemi hady, které rodina vlastní. Samozřejmě drobečka Austina mají nejradši. Na noční můry asi zrovna netrpí, když zvládnou vejít do místnosti s bezmála dvaceti plazy, kteří večeří myši a krysy. Austin ale potřebuje, aby zahnal hlad, rovnou králíky a morčata.

Sdílejte článek
Štítky had rodina Austin krokodýl Rob Cowan

Přečtěte si také