Extrém

11. března 2015 17:20

Lucie Průchová

Děsivé! Rodinná fotografie odhalila ducha holčičky. Ta se na tomto místě v roce 1915 utopila!

Tvář přízračně světélkující na fotografii má dva tmavé "otvory místo očí". Někteří lidé říkají, že má po stranách z vlasů udělané dva drdoly, jiní si myslí, že jsou to rohy.

Na této zdánlivě nevinné fotografii se šťastná rodina šplouchá ve vodě v malebné zátoce a sluneční paprsky se odrážejí od vodní hladiny. Ale když se podíváte pozorněji, uvidíte nadpřirozenou bytost úplně jasně ve středu snímku. Paranormální experti tvrdí, že je to dívka, která se zde před 100 lety utopila.

Kim Davison z Queenslandu v Austrálii zveřejnila snímek pořízený na Lockyer Creek v jihovýchodní části Brisbane na svém Facebooku

Napsala: "Stalo se nám něco děsivého. Měli jsme dva IT specialisty, aby se na tuto fotografii podívali. Rozhodně v době, kdy byla pořízena, mezi námi nic nebylo. Úplně mě z toho mrazí, duch mohl být zlý."

Kim dále řekla, že se jim v tento den stala řada nevysvětlených incidentů, které by mohly být způsobeny tím, že rozzlobili tuto nadpřirozenou sílu svou přítomností. Jako třeba: "Starší dívka měla v ten den ve vodě dvakrát veliké problémy, málem se utopila, z neznámých příčin ji najednou jako by něco táhlo ke dnu," dodala.

Stoupenci nadpřirozených sil sondovali hlouběji a zjistili, že na tomto místě se utopila 13letá dívka

Našli článek v Brisbane Courier z 22. listopadu 1915, kde se píše, že Doreen O'Sullivan zemřela při koupání na tom samém místě.

Výstřižek ze 100 let starých novin

Přímo se zde uvádí: "Doreen O'Sullivan, nejstarší dcera pana Jamese O'Sullivana, se v pátek odpoledne nešťastnou náhodou utopila, zatímco se koupala v Lockyer Creek. Téměř hodinu uplynulo, než tělo vytáhli. Toto místo bylo vždy považováno za nebezpečné, je známé jako ´Murphy's Hole´, která je více než 20 stop hluboká. Pohřeb se konal v sobotu odpoledne a z velké části se ho zúčastnily děti z klášterní školy oblečené v bílém, které pochodovaly vedle pohřebního vozu."

Nicméně našli se i cynici, kteří poukázali na to, že obraz by mohl být jen sluneční světlo odrážející se ve vodě.

Odborníci tvrdí: "Oko vidí, co vidět chce. Není to nic víc než stříkající voda. Všimněte si dítěte směrem dál od kamery – jeho levá ruka se právě vynořila, což způsobuje zčeření hladiny."

Zajímají vás nadpřirozené síly?

Sdílejte článek

Přečtěte si také