Extrém

30. ledna 2015 11:18

redakce Prima Lajk

Děsivé: Tenhle muž se zjevuje ve SNECH po celém světě. Už se vám o něm zdálo?

Pokud se vám tento muž zjevil ve snech, nejste sami. Jeho zjevení popsalo nezávisle na sobě už přes dva tisíce lidí. Všichni přísahají, že ho nikdy neviděli. Sen má pokaždé stejný průběh (tak abyste věděli dopředu, kdyby se ten chlápek objevil)!

Bude zřejmě vystupovat přátelsky a pokusí se vám udělit rady do života. Překvapí vás znalostí detailů, které jste doposud ani nikomu neřekli nebo řekli jen svým nejbližším. Podivný případ se zjevením, kterému se říká "ten muž" (protože nikdo nezná jméno) začal v lednu 2006. Tehdy o něm vytrvale mluvila pacientka psychiatrické léčebny v New Yorku. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ale její "identikit" nepoznal další pacient. Lékaře pak napadlo obvolat další kolegy z jiných léčeben po celém USA, jestli se s něčím podobným nesetkali. Pacienti pak namalovali nezávisle na sobě stejného muže!

Doposud se k jeho zjevení přihlásilo více než dva tisíce lidí. Skeptici tvrdí, že už se jeho podoba dostala do kolektivního podvědomí a mají jen pocit, že je to on. Neviděli jste ho dnes v noci?

Zajímají vás duchové a nadpřirozené jevy? Potom pokračujte zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také