Extrém

20. října 2016 12:56

Tereza Javorová

DĚSIVÉ VIDEO: Muž se pokusil v supermarketu unést malou holčičku přímo za zády její matky! Ze záběrů běhá mráz po zádech...

Ani v supermarketu už není vaše rodina v bezpečí! O tom se přesvědčila tato mladá maminka, které málem přímo za jejími zády unesly malou dceru. Únosce zachytila na poslední chvíli!

Naprosto hrůzný moment zažila třiatřicetiletá Florence Monauer z Texasu, která šla se svou 14měsíční dnerou nakupovat do supermarketu. Holčičku posadila do nákupního košíku, který sice měla stále u sebe, ale normálně vybírala potraviny z regálů.

Když v tom uslyšela divné zvuky a náhlý pláč své dcery. Ohlédla se a ke svému zděšení spatřila, jak neznámý muž bere její dceru z vozíku! Holčičce se naštěstí zasekla nožička o vozík, takže ji muž nemohl odnést. Matka muži dceru okamžitě vzala a rozčílená se ho zeptala, co si to dovoluje.

Muž však zareagoval velmi podivně. Na matku se ani nekouknul a promluvil k dceři: "Chtěl jsem tě vzít, zatímco se tvoje matka nedívala," a odešel.

Vyděšená matka kontaktovala policii a nechala si vyžádat záznam z bezpečnostní kamery supermarketu. Policie po muži pátrá. Myslíte, že chtěl opravdu malou holičičku unést? Podívejte se na video.

Jaká jsou nejtrapnější selfíčka všech dob? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také