Extrém

11. listopadu 2014 14:00

Lenka Zajícová

Děsivé – záběry pořízené z hotelové kamery ukazují pedofila, který si do pokoje vede 13letou dívku

Videozáznamy nyní slouží jako klíčová indicie v případu pedofilů, kteří vylákali mladou dívku do svého pokoje. Zda se jednalo o znásilnění, je však diskutabilní. Kriminalisté ji pojmenovali Martha, jelikož její jméno vzhledem k věku nemůže být zveřejněno.

Shakeal Rehman (26) je zachycen nejprve u recepce, kde dívku líbá a osahává, následně ji doprovází do hotelového pokoje. Právě tam na ně čeká ještě jeden muž Mohahammed Shapal (22). Společně pak dívku hodiny znásilňují. Tedy to je alespoň tvrzení rodičů Marthy.

Martha totiž u soudu řekla, že oba dva muže miluje a o znásilnění se ani v jednom případě nejednalo. Slečna je docela problematické dítě, již několikrát utekla z domova. Za posledních 6 měsíců měla pohlavní styk s šesti muži. Všem hrozí vězení v délce 5 až 25 let. Tento případ vyvolal spoustu diskuzí týkajících se stíhaných delikventů. Přestože je dívka v tomto věku velice naivní, sexuálním aktům se nebránila a dokonce je vyžadovala. Žádný z mužů podle psychologů nemá sklony k pedofilii, i to může pro pachatele pobyt za mřížemi výrazně snížit.

Mohlo by vás zajímat:

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky pokoj pedofilie znásilnění

Přečtěte si také