Extrém

14. července 2015 11:22

redakce Prima Lajk

DĚSIVÉ! Ženu zabili lahví šamponu, porotkyně z toho u soudu omdlela

Členku poroty vyděsily detaily smrti Majelly Lynch natolik, že se složila. Oběť zemřela na vnitřní zranění způsobené lahví šamponu, která jí skončila v dutině břišní.

Soudce varoval, že podrobnosti vraždy mohou být „šokující a znepokojivé“, s tím, že mu ale omdlí jedna z porotkyň, určitě nepočítal. Nešťastnici hned běželi ostatní porotci na pomoc, a když se probrala, odvedli ji ze soudní síně. Jenže před soudem omdlela znovu. Musela jí tak pomoct kolegyně z poroty, která pracuje jako zdravotní sestra.

Majellu Lynch převezli vloni v dubnu do nemocnice kvůli bolestem v břiše. Doktoři v jejím těle pak objevili lahev šamponu o objemu 400 mililitrů! I když vetřelce z břicha odstranili, žena za dva dny zemřela.

Zranění si rozhodně nemohla způsobit sama, ale doktorům pacientka odmítala říct, co se jí přihodilo. Jen sestrám se svěřila, že ji někdo napadl. Obžaloba útok označila za perverzní sexuální napadení a soudu dala podezřelého třiačtyřicetiletého muže, který byl v době útoku u Lynch doma. Obvinění z vraždy pochopitelně odmítá.

Sdílejte článek
Štítky vražda soud lahev břicho porota

Přečtěte si také