Extrém

22. května 2015 15:28

Lucie Průchová

Děsivý duch se objevil za rybářem s macatým úlovkem! Je to snad ochránce místních vod?

Příšerné zjevení se objevilo na pozadí fotografie, na které se chtěl rybář Wayne Foulkes „blýsknout“ svým úlovkem. Na snímku vlevo (aby nedošlo k záměně).

Děsivý obličej lze jasně vidět za Waynem, který drží 16 liber (7,2 kilogramy) těžkého kapra, kterého ulovil ve vesničce Ponciau, v severním Walesu, ve Spojeném království.

Rybář se ze svého úlovku velice radoval, což je celkem logické, vždyť šlo o pěkného „macka“. Proto se rozhodl, že by bylo fajn, mít společné foto na památku. Radost ho ale náhle opustila a změnila se v děs a hrůzu, a to když uviděl na fotce za sebou ďábelskou oranžovou tvář.

Radní Ponciau, Pavel Pemberton se k této podivuhodné záležitosti vyjádřil slovy, že „rybník má chmurnou minulost“ a dodal: „Nemohl jsem tomu uvěřit, když jsem to viděl. Ale je to 100% originální fotografie. Určitě vidíte ty oči, nos, zuby a celou děsivou tvář v pozadí.“

„Vím, že se tu odehrálo několik sebevražd, několik lidských životů vyhaslo v těchto vodách. Co já vím, tak za posledních třicet let tu zemřeli dva chlapci, a mluví se i o dalších, podobných případech. V případě jednoho z chlapců bylo slyšet, jak před smrtí volá ĎÁBEL!"

„Ale je to záhada, protože je toto místo ve středu obce a je obklopeno domy. Každopádně je to první zpráva o tom, že bychom u nás měli nějaké duchy,“ uzavírá.

Další články ze "života" duchů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také