Extrém

26. července 2018 15:22

redakce Prima Lajk

DĚSIVÝ PŘÍBĚH: Sériový vrah zemřel ve vězení, když MASTURBOVAL! Neuvěříte, jaké zvrácenosti předcházely jeho smrti

Vzhledem k tomu, za co dostal doživotí, byl jeho způsob masturbace ještě docela normální.

Zahraniční deník Mirror přišel se zprávou, že jeden z nejznámějších německých sériových vrahů údajně zemřel ve vězení poté, co se pokoušel masturbovat. Egedius Schiffer, který zavraždil v letech 1983–1990 pět žen, seděl ve vězení v německém městě Bochum, kde taky za naprosto zvrácených okolností v neděli zemřel.

Podle mluvčí věznice si totiž v rámci onanie přiložil kabel odtržený ze stolní lampy na bradavky a penis a poté jej zapojil do zásuvky. A všichni asi dokážete odhadnout, co se stalo. Ano, dostal smrtelný zásah elektrickým proudem. Ten podle soudních vyšetření prošel skrz vrahovu hruď a způsobil mu infarkt. Naposledy byl Egedius Schiffer spatřen v sobotu kolem jedné odpoledne. Zástupci vězení teď zkoumají přesné okolnosti jeho smrti. Soudní nálezy už vyloučili možnost, že šlo o sebevraždu.

Tenhle zřejmě nechtěný incident jej tak vysvobodil z doživotního pobytu v cele, který mu byl udělen v roce 2008 za zmíněné vraždy pěti stopařek na německé hranici s Nizozemskem a Belgií během sedmi let. Co si budeme nalhávat, dopadlo to pro něj možná ještě dobře, protože za tyto počiny musel ve vězení zažívat peklo, které by jistě trvalo do konce jeho života. Místo toho si ještě v posledních vteřinách před smrtí užíval při masturbaci. Svět občas opravdu není spravedlivý, co myslíte?

Sdílejte článek
Štítky smrt vězení Nizozemsko masturbace věznice Belgie sériový vrah Daily Mirror sériová vražda Bochum

Přečtěte si také