Extrém

13. dubna 2015 16:20

Lenka Zajícová

Dívka přišla na pohotovost s vagínou v dezolátním stavu. Neuvěříte, co byla příčina jejího zranění

Mexiko: Sedmnáctiletá dívka z USA se rozhodla se svými vrstevníky trávit jarní prázdniny v Mexiku. Po jedné divoké party, však skončila na jednotce intenzivní péče. Z genitálií jí totiž odpadávaly kusy masa.

Lékaři se nejprve domnívali, že Američanka trpí nějakou sexuálně přenosnou chorobou, ale později se dívka přiznala, že si v průběhu divoké party, aplikovala drogu známou pod názvem Krokodil. Nešťastnice si ji píchala do okolí vagíny proto, aby rodiče neviděli stopy po injekční stříkačce.

Dívka byla ošetřena a stále zůstává v nemocnici. Zda bude mít trvalé následky, není jisté. Droga byla objevena v Rusku v roce 2002 a od té doby se šíří jako mor. Již v roce 2011 bylo zaznamenáno 3 miliony závislých lidí na této droze. Dnes je to skoro dvojnásobek. Tato droga je složená z benzínu, ředidla na barvy a kyseliny chlorovodíkové. Po aplikaci narkomanům odpadávají kusy masa až na kost.

– – –

Pikoška na závěr: Droga zvaná Krokodil se také nazývá heroin pro chudé a narkomani, kteří ji užívají, většinou do roku od první aplikace zemřou.

-Lou

Sdílejte článek