Extrém

2. července 2015 16:34

Tereza Javorová

DOJÁK! Žena přišla o paměť kvůli autonehodě. Její manžel proto pro ni uspořádá druhou svatbu!

Justice a Jeremy Stamper jsou svoji ani ne rok a už si museli projít těžkou zkouškou. Devatenáct dní po svatbě měla Justice vážnou dopravní nehodu, při které málem zemřela. Navíc ztratila paměť a vlastní svatbu si nepamatuje! Jeremy pro ni tak uspořádá druhou.

Oddanost a láska – tak by se dal charakterizovat vztah Justice a Jeremyho. Poznali se, už když jim bylo pouhých deset let. Chodit spolu začali ale "až" na střední škole a svoji lásku se ve 20 a 21 letech rozhodli stvrdit manželstvím. Svatbu měli 1. srpna minulého roku.

Devatenáct dní po svatbě ale měla Justice těžkou dopravní nehodu. Dlouho se z ní zotavovala a bohužel přišla o paměť. Nepamatuje si nic, co se stalo od poloviny července. Tedy ani svoji vlastní svatbu. "Když mi řekla, že si nepamatuje, že si mě vzala, zlomilo mi to srdce. Ale vím, jak to pro ni muselo být strašně těžké," říká Jeremy.

Pro svoji manželku se proto rozhodl uspořádat druhou svatbu. A to přesně v den výročí jejich první svatby. Znovu si tedy řeknou své "ano" 1. srpna a snad už se tahle svatba vryje Justice do paměti.


Přečtěte si také