Extrém

14. září 2016 11:45

redakce Prima Lajk

DOJEMNÉ: Její manžel zemřel. Pak se ale podívala pod stůl a našla vzkaz, který se snažil utajit

To je krásné...

Kvůli prasklé tepně zemřel letos v únoru milovaný otec a manžel Mason. Jelikož byl Mason tesař, vyrobil pro svou ženě pracovní desku, které se několik měsíců po jeho smrti začala viklat jedna noha. Masonův syn chtěl stůl opravit a náhodou tak narazil na otcův vzkaz ukrytý na spodní straně desky. Bylo tam napsáno:

"Miluju tě, Becco. Ať to čteš kdykoli, doufám, že se máš dobře. Bůh vyslyšel mé modlitby v den, kdy mi tě dal. Vím, že tohle období je nejhezčí v mém životě, a jsem rád, že tě mám po svém boku.

Nevím, jestli tohle někdy uvidíš, ale pokud ano, tak si buď jistá mou láskou. Jediné, co v životě chci, je být pro tebe tak dobrý, jako jsi ty pro mě. Pokud se mi to podaří, budu nejšťastnější chlap na světě.

Miluju tě, krásko.

Mason"

Masonův syn okamžitě ukázal vzkaz své matce, která byla naprosto dojatá. Z pracovní desky následně vyňali dvě prkna, na nichž byl vzkaz napsán, a nechali je zarámovat. Na takovou ztrátu je tento vzkaz sice pouze slabou náplastí, ale ukazuje, že před nepřízní osudu se jednalo o opravdovou lásku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také