Extrém

22. února 2015 11:57

Ivana Nádvorníková

Dojemné: Smutnému chlapci přišla popřát k narozeninám policie, hasiči, i posádka vrtulníku!

Když zvala Ashlee Buratti všech 16 synových spolužáků na oslavu narozenin svého šestiletého syna Glenna, netušila, co se stane. Nepřišel ani jeden!

Smutné a uplakané oči malého Glenna ale nenechaly klidným lidi na místní Facebookové komunitě o více než 10 000 čelenech, kde se s trápením malého hocha, který trpí mírnou formou autismu, jeho maminka (25) svěřila.

"Můj syn je tak smutný, že mí to skoro zlomilo srdce. Pozvala jsem na oslavu šestých narozenin svého syna Glenna všechy jeho spolužáky - ani jeden ze šestnácti pozvaných kluků ale nepřišel," napsala na Facebook. A pak se začaly dít věci!

Hned se ozvala spousta rodičů s dotazem, jestli by mohli se svými dětmi na Glennovu oslavu přijít. A nebyli jediní!

Podporu malému chlapci vyjádřili hasiči a také policisti. A rozhodli se Glennovi uspořádat narozeninovou oslavu jaksepatří.

Do hodiny byl ve vzduchu vrtulník, který začal kroužit nad floridským domem Glenna a jeho maminky. Pilot se dostal tak blízko, jak to jen šlo, aby mohl chlapci zamávat a poslat mu pozdravem aspoň "tlakovou vlnu", kterou vrtulník svým pohybem ve vzduchu vytváří. Glenn byl nadšený!

Když pak dorazili na party i místní hasiči, byl Glenn, který miluje všechno a všechny, kteří mají nějakou uniformu, doslova u vytržení. ¨

Narozeninový dort nakonec přišlo ochutnat 25 dospělých a 15 dětí. Všichni Glennovi přinesli dárky - dostal dokonce opravdické kolo! Jedním z příchozích byl i profesionální fotograf, který pak jako dárek věnoval rodině profesionální fotografie z oslavy.

Malý oslavenec měl nakonec z půvobně zpackané oslavy nejlepší party svého života! Je vidět, že každá situace, i ta nejhorší, se dá zvrátit a den, který vypadal, že bude plný slz a smutku, může být nakonec tím nejlepším, co jednoho mohlo potkat.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky policie hasiči Facebook vzduch oslava narozeniny vrtulník slavnost smutný

Přečtěte si také