Extrém

1. listopadu 2016 10:46

Tereza Javorová

DOJEMNÉ VIDEO: Pes se zatoulal a svého pána neviděl 2 roky. Podívejte se na jeho reakci, když znovu uslyší pánův hlas!

Pes je nejlepší přítel člověka, ale člověk je také nejlepší přítel psa! Co když se ale na dlouhou dobu odloučí? Ztrátu možná snáší hůře zvíře než člověk. Tento pes měl však neskutečné štěstí. Se svým pánem se po dvouletém odloučení znovu setká!

Jsou tomu dva roky, co se pes Bosco zaběhl svému pánovi. Ten ho dlouho hledal, ale čtyřnohého kamaráda nikde nenašel. Se ztrátou se postupně vyrovnal a z města se dokonce odstěhoval.

Bosco mezitím přežíval na ulici a živil se odpadky a zbytky z restaurací. Když v tom jednou v noci ucítil něco velmi lákavého, co tak krásně vonělo. Nechal se zlákat a k očekávané dobrotě se opatrně přibližoval. Ale v tom doslova spadla klec. Bosco byl chycený do pasti.

Naštěstí však ne proto, že by mu někdo chtěl ublížit. Odchytili ho pracovníci útulku, kteří si pak dali takovou práci, že našli jeho majitele. Muže zkontaktovali a Bosco mohl přes telefon po dlouhých 2 letech opět slyšet hlas svého pána! "Celý se rozštěkal, bylo jasné, že mě poznal," říká majitel, který kvůli zdravotním komplikacím nemůže přiletět si Bosca vyzvednout, ale vymýšlí cestu, jak svého miláčka přemístit za sebou.

Podívejte se na dojemnou reportáž o příběhu tohoto zatoulaného psa.

Jak vypadají vylekaná zvířata? Podívejte se na vtipnou galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také