návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Dojemný příběh! Chlapec se narodil BEZ OČÍ. I přes vzácnou nemoc dělá fantastické věci!

Skutečný superhrdina!
Vydáno: 08.03.2018
Christian Buchanan - Chlapec narozený bez očí 2
Christian Buchanan - Chlapec narozený bez očí 2 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Christian Buchanan se narodil bez očí. Díky nemoci, kterou trpí zhruba 50 až 60 lidí na světě, musí procházet životem s neuvěřitelnými komplikacemi. Má oční důlky i řasy, přesto je však zcela slepý a musel se tak od malička naučit navigovat světem v naprosté temnotě.

Christian prošel už sedmi operacemi, které se snaží napravit některé škody, které nemoc zanechala na jeho tváři. Je ale pravděpodobně, že v budoucnu jich bude potřebovat ještě víc.

Přesto všechno Christian statečně bojuje, učí se číst, psát, ale taky hrát na housle a dokonce má oranžový pásek v karate. Což jsou věci, se kterými by měly problémy normální děti, natož někdo, kdo je kompletně slepý. Christian si tak zasluhuje všechen náš respekt a my jsme zvědaví, co všechno jednou tenhle malý hrdina dokáže. Na galerii Christiana se teď můžete podívat zde:

Článek je zařazen v: oči , nemoc , dítě , chlapec , karate , Hrdina