Extrém

18. června 2015 16:17

Barbora Koukalová

Dokážete najít topící se dítě? Tahle plavčice svým ostřížím zrakem zachránila chlapce a teď je z ní hrdinka

Americká neznámá plavčice se zrakem rysa ostrovida se stala přes noc hrdinkou, když někdo nasdílel průmyslovou kamerou natočenou neuvěřitelnou situaci. V bazénu plném lidí zahlédla topící se dítě, ačkoliv nikdo jiný si ho nevšiml. Dokážete ho najít?

Pro ni je to pracovní rutina, pro ty ostatní se jedná o opravdu hrdinský kousek. Plavčice v jednom americkém bazénu během své služby předvedla kousek, který z ní přes noc udělal hrdinku.

Během parného odpoledne zaplnily vodu desítky koupajících se lidí, přehled byl navíc stížený tím, že dost z nich mělo na sobě plovací kruhy a ve změti těl bylo těžké udržet pozornost.

Všímavá plavčice ale neuvěřitelným zrakem dokázala rozpoznat topící se dítě, a to dost daleko od svého stanoviště, ačkoliv lidé v přímé blízkosti chlapce si nevšimli, že s ním je něco v nepořádku.

Dítě dostalo nejspíš křeče do nohou a nezvládalo uměle vyvolané vlny, chybělo jen málo a mohla se stát obrovská tragédie. I proto se video dostalo ven, to abyste si uvědomili, jak strašně snadné je vedle vás přehlédnout topícího se člověka. A taky aby se ocenila pohotovost šikovné záchranářky.

Sdílejte článek
Štítky bazén zrak Hrdinka plavecký bazén

Přečtěte si také