Extrém

4. června 2015 12:55

Lenka Zajícová

Dovolená z pekla! Krásná žena měla být na hraně života hozena přes palubu, přežila jen díky...

Americká turistka se stala terčem brutálního útoku na své dovolené. Byla znásilněna škrcena a utrpěla těžká zranění hlavy, jen den poté, co se ocitla na lodi z Hondurasu do Miami.

Vdaná Američanka Jane Doe (31), jela na dovolenou se svými kamarády, její manžel nemohl odletět kvůli pracovním povinnostem, a tak byla na pokoji sama. Doeovou si vyhlédl jeden ze zaměstnanců Ketut Pujayasa (29), který si o ní zjistil veškeré detaily a následně na ni čekal v její kajutě. Do té se dostal skrz okno.

Tam ji napadl, brutálně znásilnil, škrtil šňůrou od telefonu a bil stolní lampičkou do hlavy. Když se domníval, že je již mrtvá, chtěl ji hodit přes palubu. Doeová však přišla k vědomí a pachateli unikla. Údajně přežila díky své fyzické zdatnosti – živí se jako akrobatka na laně. Následně byla letecky převezena do nemocnice v Miami, kde se několik týdnů zotavovala.

První soudní stání by se mělo odehrát 7.listopadu 2016 ve Washingtonu. Oběť požaduje 400 milionů dolarů jako kompenzaci za psychickou a fyzickou újmu.

Sdílejte článek
Štítky manželé Honduras Miami Washington, D.C. dovolená Jane Doe

Přečtěte si také