Extrém

15. září 2015 13:28

Lenka Zajícová

Drobná blondýnka (15) se zhlédla v ISIS. Ubodala svoji matku

Lisa Borch z Dánska začala být fascinována ISIS poté, co se seznámila s několika muslimy, kteří žili v uprchlickém táboře jen kousek od jejího domu.

Poté, co začala s jedním z mladých muslimů chodit, její chování se výrazně změnilo. Přestala se stýkat s přáteli a jejím nejoblíbenějším koníčkem se stalo sledování videí brutálních vražd ISIS na youtube.

Jednoho dne společně se svým přítelem Bakhtiarem Mohammedem Abdullou (29) sledovali vraždu dvou Britů: Davida Hainese a Alana Henninga, kteří byli brutálně zabiti právě vojáky ISIS.

Po zhlédnutí videa, zaútočila Lisa s Bakhtiaremem na svoji matku, kterou ubodali 20 ranami nožem. Následně Lisa zavolala policii a řekla, že její matka leží v kaluži krve a neznámý muž utekl oknem. Když přijela na místo policie, Lisa seděla u počítače a odmítala sejít dolů. Když se jí strážnící zeptali, kde je její matka, dívka nepřítomně ukázala směrem ke kuchyni. Ihned se tak stala hlavní podezřelou.

Podobné články

„Matka pro ni chtěla jen to, aby žila život normální puberťačky. To je vše. Nelíbilo se jí, že chodí s mužem, kterému je skoro 30, to je přeci normální.“ Řekla u soudu sestra Lisy, která je i její identické dvojče.

Lisa byla odsouzena k devíti letům vězení a její přítel byl odsouzen ke třinácti letům vězení. Po vazbě bude ze země vyhoštěn.

Sdílejte článek
Štítky policie vražda vězení Dánsko puberťačky

Přečtěte si také