Extrém

3. července 2016 09:00

Tereza Javorová

DRSNÁ GALERIE: Kočka brutálně poškrábala svoji majitelku. Jestli nemáte rádi KREV, nedívejte se!

Kočky dokážou být tak trochu bestie. To všichni víme. Ale že by TAKHLE brutálně zaútočily na své majitele tak běžné není! Bohužel tyto fotky vás přesvědčí, co dokážou tato chlupatá stvoření.

Kočky jsou krásné, vznešené, pyšné a příjemně hebké. Není většího blaha, než když vám spokojená kočka tiše přede v klíně. Ale běda, když ji rozzlobíte. Stane se z ní nelítostná bestie, která se nebojí použít svoje ostré drápy.

O tom se přesvědčily už i celebrity jako Miley Cyrys nebo milovnice koček Taylor Swift. Jenže proti poraněním této majitelky kočky jsou jejich škrábance zanedbatelnými projevy kočičí lásky. Dívka totiž po nedorozumění se svou kočkou dopadla s rozdrápanou rukou do krve!

"Moje kočka nesnáší pouliční kočky a vždy na ně z okna prská a syčí. Nejhorší to je v noci. Nemohla jsem kvůli tomu spát a tak jsem jí chtěla pelíšek přesunout jinam. Jenže jak jsem se k ní přiblížila, tak se lekla a myslela si, že na ni zezadu útočí právě kočky z ulice. Chovala se jako bestie. Celou mě poškrábala," svěřila se dívka na sociálních sítích.

Jak brutálně dopadla se podívejte v galerii. Pozor však, jestli nemáte rádi krev!


Přečtěte si také