Extrém

30. dubna 2018 12:02

redakce Prima Lajk

DRSNÉ FOTO: Muž málem přišel o nohy kvůli obyčejné sprše! Co se mu stalo a hrozí vám to taky?

Dávejte si pozor, kde se sprchujete.

Na začátek vás musíme varovat, že obsah článku není pro citlivější povahy. A teď už k věci. Jeden chlapík se nedávno podělil s lidmi o svůj děsivý příběh, kdy málem přišel o nohy po obyčejné sprše uvnitř fitness centra. Co se stalo?

Inu, víte, jak občas na veřejných záchodech a ve sprchách není tak čisto, jak byste asi chtěli mít. Věřte tomu nebo ne, není to jenom váš dojem, tyto místa jsou skutečně špatně uklízená a tím pádem ideálním sídlištěm bakterií, mezi kterými se občas najdou i hodně zákeřné mršky. Jako třeba ty, co žerou maso.

Výše zmíněný pán se ne jednom takovém místě sprchoval bez bot a nakazil se právě těmi masožravými bakteriemi. Nejdřív si myslel, že má na noze jenom nějakou bradavici. Z jedné se ale pak stalo pět a on samou bolestí mohl sotva chodit. Jak uvidíte z nechutných fotek níže, jeho chodidla nevypadala vůbec dobře a on se tak rozhodl navštívit doktora. Zašlo to až tak daleko, že musel dokonce i na operaci. Teprve nedávno se bakterií zbavil a mohl po dlouhé době opět vložit nohy do bot. Jinými slovy – noste raději ve sprchách přezuvky. Vážně.


Přečtěte si také