Extrém

12. července 2015 12:50

Adéla Skřivánková

DRSNÉ: Muž vysypal na sousedovu zahradu kýbl plný MRTVÝCH krys. Natočily ho kamery

Pokud vás rozčiluje soused, že nějak moc dupe, heká nebo v neděli časně ráno seká zahradu, važte si ho. Může být i hůř. To poznala rodina z Velké Británie, které šílený soused vysypal na zahradu kýbl plný mrtvých krys.

Rodina z města Skelmersdale ve Velké Británii si přála zůstat v anonymitě. Jméno svého šíleného souseda ale rozhodně netají. Je jím devětatřicetiletý Alan Pilling, který rodinu prý už dlouho terorizuje a slovně uráží. Kvůli zvyšujícím se útokům si proto rodina se dvěma dětmi nainstalovala na dům bezpečností kamery, které by ji měly alespoň trochu ochránit. Co na nich ale 10. května odpoledne uviděli, jim vyrazilo dech.

Soused překročil veškeré hranice. Nic netušící rodina si vyšla odpoledne na zahradu naskytl se jim hororový pohled. Po zahradě a na chodníku byly všude mrtvé krysy. "Snažili jsme se děti od tohoto hrůzného pohledu uchránit, ale tu spoušť stejně viděly," řiká jejich matka.

Rodina okamžitě přivolala policii a na záznamu z bezpečnostích kamer bylo jasně vidět, jak se soused přiblížil k jejich plotu a na zahradu jim mrtvé krysy rozsypal.

"Museli jsme pak se strážníkem krysy posbírat, málem jsem se pozvracela," vypráví znechucená žena.

Šílený soused byl poslán k soudu. Ten jej odsoudil za obtěžování, dal mu soudní zákaz se k rodině přibližovat a tučnou pokutu, kterou musí poškozené rodině zaplatit.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie smrt rodina krysa zahrada kýbl

Přečtěte si také