Extrém

20. července 2015 17:31

redakce Prima Lajk

DRSNÉ: Muže roztrhala petarda poté, co se ji pokusil odpálit ze svojí hlavy!

Teprve dvaadvacetiletý Američan Devon Staples zemřel, když si ze svojí hlavy chtěl udělat odpaliště pro ohňostroj. Zábavní pyrotechnika ho zabila okamžitě, jakmile ji odpálil.

Ignoroval varování přátel, aby to nedělal, a takhle dopadl. Snažili se ho odradit, jenže je neposlechl a posilněn alkoholem se pustil do odpalování. Devonův starší bratr stál jen kousíček od nešťastníka, kterého experimentování přišlo až moc draho. Byl také první u svého sourozence po tom, co rachejtle explodovala.

Ignoroval varování přátel, aby to nedělal a takhle dopadl. Snažili se ho odradit, jenže je neposlechl... Devonův starší bratr stál jen kousíček od nešťastníka, kterého experimentování přišlo až moc draho. Byl také první u svého sourozence po tom, co rachejtle explodovala.

„Nebylo proč spěchat do nemocnice. Z Devona toho moc nezbylo,“ popisuje bratr osudný večer. „Nebyl to typ člověka, co dělá hlouposti, leda by chtěl lidi rozesmát.“ To se Devonovi ale nepovedlo.

Nebyla le jediný, kdo na Den nezávislosti v USA doplatil na hazardní zacházení se zábavní pyrotechnikou. Ale většinou se podle úřadů jedná o prsty a oči, ne rovnou o životy.Ignoroval varování přátel, aby to nedělal a takhle dopadl. Snažili se ho odradit, jenže je neposlechl... Devonův starší bratr stál jen kousíček od nešťastníka, kterého experimentování přišlo až moc draho. Byl také první u svého sourozence po tom, co rachejtle explodovala.

„Nebylo proč spěchat do nemocnice. Z Devona toho moc nezbylo,“ popisuje bratr osudný večer. „Nebyl to typ člověka, co dělá hlouposti, leda by chtěl lidi rozesmát.“ To se Devonovi ale nepovedlo. Povoláním herec v Disney Worldu, kde bavil děti, si Devon paradoxně s bezpečností těžkou hlavu nedělal. Kdyby si i pro sebe pamatoval, že dětem sirky do ruky nepatří, možná by v disneyovských představeních ještě učinkoval.

Nebyl ale jediný, kdo na Den nezávislosti v USA doplatil na hazardní zacházení se zábavní pyrotechnikou. Ale většinou se podle úřadů jedná o prsty a oči, ne rovnou o životy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také