Extrém

19. února 2015 16:00

Lenka Zajícová

Dvě dívky pobodaly spolužačku. Údajně je k činu přinutil Slender man.

Dívky ve věku třinácti let vylákaly spolužačku do lesa, kde ji vrazily 19 ran nožem. Následně klidně odešly z místa činu. Dívku zachránila náhodná kolemjdoucí, která přivolala ambulanci.

Wisconsin, USA: Policisté našli v pokoji jedné z dívek kresby záhadné postavy jménem Slender Man. Na jednom obrázku bylo napsáno: miluji zabíjení lidí. Obě dívky budou zřejmě souzeny jako dospělé osoby pokud se však neprokáže, že jsou duševně choré. Morgan Geyser se totiž snažila spáchat sebevraždu, protože se obává, že ji Slender Man přinutí zabít členy její rodiny. Obě dívky čelí obvinění z pokusu o vraždu prvního stupně a odnětí svobody až na 65 let.

Slender man je neznámá záhadná postava, která je nepřirozeně vysoká a štíhlá. Legenda dále vypráví, že má 2 až 6 rukou a vyskytuje se v okolí malých dětí. Objevuje se lidem, kteří brzy zemřou nebo (hlavně) malým dětem. Říká se, že ten, kdo se na něj podívá, zemře. Cíleně jim vnucuje do mysli záblesky své podoby, aby zlomil jejich mysl a připravil své oběti o zdravý rozum. Připomíná klauna jménem Pennywise z hororového románu TO od Stephana Kinga. Dodnes se neví, kdo nebo co je Slenderman vůbec zač. První záznam o Slender Manovi však pochází už z 16. století. Tehdy se údajně objevil v Německu.

Slender Man v pozadí

Slender Man se prý často objevuje v okolí děti

Snímky údajného tajemného muže

Morgan Geyser je zřejmě mentálně nemocná

U Anissy Weier se žádná porucha údajně neprojevila

Místo činu

Poznáte ho?

-Lou

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také