Extrém

27. července 2015 15:25

Adéla Skřivánková

EPIC FAIL: Dívka si nechala obarvit obočí. Teď vypadá jako po brutálním napadení

Chtěla jít s dobou a vypadat jako hollywoodská hvězda. Bohužel teď vypadá devatenáctiletá Polly Smith jako boxer po dvacátém kole.

Polly si přála mít husté a tmavé obočí - přesně takové, jaké je momentálně trendy. Zašla si proto do kosmetického salónu a za zhruba 1300 Kč si nechala obočí upravit a nabarvit.

Místo krásného obočí však bude mít Polly nejspíš jizvy na celý život.

Obočí jí totiž zčervenalo a začalo svědět. Polly si myslela, že se jedná o normální proces, jenže když se ráno probudila, nemohla ani otevřít oči! Kvůli silné alergické reakci jí oči natekly a na zrudlém obočí se jí udělaly velké pálivé strupy.

Polly proto okamžitě zamířila do nemocnice. Zdravotníci jí posléze diagnostikovali silnou alergii na barvící látky a infekci v obočí. A okamžitě jí předepsali hromadu léků od antibiotik, stereoidů až po silná antihistaminika. Bohužel jí ale i oznámili, že jí na obličeji nejspíš zůstanou jizvy.

„Chtěla bych varovat všechny dívky, aby si svoje rozhodnutí dobře rozmyslely. Honba za dokonalostí může skončit katastroficky," říká smutně dívka, která studuje taneční školu. Obává se, že kvůli jizvám na obličeji pak bude mít problém uspět při konkurzech. „V mé branži je obličej velmi důležitý. Možná jsem si právě zničila kariéru."

Takto vypadala Polly před zákrokem:

Polly po zákroku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také