návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Existují duchové? Tahle fotka šokovala matku 4 dětí

Duchové existují. Alespoň to si myslí Deb Larcombe, která na zahradě fotila své 4 děti. Podle ní se na fotce objevilo něco navíc. Co to podle Deb je?
Vydáno: 14.02.2017
Tahle fotka matku šokovala
Autor: twitter Tahle fotka matku šokovala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Deb v minulosti přišla o dítě. Kdysi čekala dvojčata. Lékaři jí však oznámili, že chlapeček, kterého nosí trpí Edwardovým syndromem. To pro ni znamenalo, že buďto zemře ihned po narození nebo se dožije maximálně jednoho roku života.

Chlapeček Jeremy po narození zemřel. A tak matce zbyla pouze dcera. Nyní má 4 děti. Na poslední rodinné fotografii si však všimla něčeho zvláštního. Vedle hlavy její dcery, jejíž dvojče zemřelo po porodu, se objevilo něco zvláštního.

Při přiblížení uviděla tvář
Autor: twitter Při přiblížení uviděla tvář

Podle Deb se jedná o ducha chlapce, který nepřežil. Když se zaměřila na další rodinné fotografie, měla pocit, že neobvyklý flek vidí opět. Zajímavé bylo, že se objevoval vždy vedle hlavy dcery, která přišla o své dvojče. Podle matky se stal jejím andělem strážným.

 

 

Tohle je aktuální vlasový trend: