Extrém

12. června 2019 14:42

redakce Prima Lajk

Expertka prosí ženy, aby si přestaly vysávat menstruační krev z vaginy! VÁŽNĚ to nic neurychlí!

Občas člověk může jen kroutit hlavou.

„Dámy… Prosím, přestaňte používat hadici od vysavače k tomu, abyste si vysály menstruační krev rychleji. Vysajete si mnohem víc než jen krev a stejně to celý proces nijak neovlivní. Tenhle týden už jsem zahlédla dva případy a obě ženy musely být přijaty do nemocnice. Prostě… PŘESTAŇTE!“

Tak přesně tenhle příspěvek teď na Twitteru zvedl lavinu reakcí, protože nikdo nechtěl věřit tomu, že si pár žen skutečně pokusilo vysát menstruaci z vaginy dřív, než byl jejich čas.

Obě zmíněné ženy prý po vysátí své vaginy dostaly šok, protože zatímco při periodě vagina uvolňuje krev a další věci pomalu, vysavače jsou v dnešní době natolik silné, že tenhle „tok“ tisíckrát zrychlí a tělo se s tím nedokáže vyrovnat, což poté vede k záchvatu.

Samozřejmě je třeba brát na zřetel, že celý případ byl popsán na Twitteru a nikdo neodkazoval na specifický zdroj, klidně je tak možné, že se jedná o falešnou zprávu, kterou se dámy záměrně zkouší odradit od blbých nápadů. A vzhledem k tomu, o kolika blbých nápadech týdně zde píšeme, tak by nás tenhle vlastně ani tolik nepřekvapil. Jinými slovy to dámy nezkoušejte, a zkrátka to těch pár dní vydržte. Koneckonců funguje to tak už po celá staletí a vážně není důvod to měnit.

Sdílejte článek
Štítky vysavač krev Twitter Ženy nebezpečí menstruace

Přečtěte si také