návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Expertka prosí ženy, aby si přestaly vysávat menstruační krev z vaginy! VÁŽNĚ to nic neurychlí!

Občas člověk může jen kroutit hlavou.
Vydáno: 12.06.2019
Ženy si vysávají menstruaci 2
Autor: istock.com Ženy si vysávají menstruaci 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Dámy… Prosím, přestaňte používat hadici od vysavače k tomu, abyste si vysály menstruační krev rychleji. Vysajete si mnohem víc než jen krev a stejně to celý proces nijak neovlivní. Tenhle týden už jsem zahlédla dva případy a obě ženy musely být přijaty do nemocnice. Prostě… PŘESTAŇTE!“

Tak přesně tenhle příspěvek teď na Twitteru zvedl lavinu reakcí, protože nikdo nechtěl věřit tomu, že si pár žen skutečně pokusilo vysát menstruaci z vaginy dřív, než byl jejich čas.

Obě zmíněné ženy prý po vysátí své vaginy dostaly šok, protože zatímco při periodě vagina uvolňuje krev a další věci pomalu, vysavače jsou v dnešní době natolik silné, že tenhle „tok“ tisíckrát zrychlí a tělo se s tím nedokáže vyrovnat, což poté vede k záchvatu.

Samozřejmě je třeba brát na zřetel, že celý případ byl popsán na Twitteru a nikdo neodkazoval na specifický zdroj, klidně je tak možné, že se jedná o falešnou zprávu, kterou se dámy záměrně zkouší odradit od blbých nápadů. A vzhledem k tomu, o kolika blbých nápadech týdně zde píšeme, tak by nás tenhle vlastně ani tolik nepřekvapil. Jinými slovy to dámy nezkoušejte, a zkrátka to těch pár dní vydržte. Koneckonců funguje to tak už po celá staletí a vážně není důvod to měnit.

Článek je zařazen v: vysavač , menstruace , Ženy , nebezpečí , krev , Twitter