Extrém

14. dubna 2015 19:07

Lucie Průchová

Facebook je přivedl na mizinu! Pozor na rozesílání sexy fotek z dovolené!

Mladá Britka si letěla odpočinout na Vánoce s rodiči do Egypta. Byla to nádherná dovolená, ale když se vrátila a přišel jim účet od mobilního operátora, nestačili se divit!

Sedmnáctiletá Lauren Searleové si totiž užívala surfování po internetu, vystavovala své fotky na facebook a psala si s kamarády, prakticky nepřetržitě. Myslela si totiž, že je připojená na wi-fi umístěnou přímo v hotelu. To byl ale omyl a rodina za to teď draze ZAPLATÍ!

Přišel jim totiž účet na částku 4 908 liber, což je přibližně 181 tisíc korun. Částku teď bude společnost vymáhat na její matce, protože smlouva je napsána na ni.

Dívka se z této skutečnosti zhroutila, je to přeci hodně peněz. Skončila prý na antidepresivech.

Zdá se, že se tomu dalo zabránit, Britka totiž dostala smsku od tohoto operátora, jestli si přeje navýšit limit a ona souhlasila. Později však dostala ještě jednu zprávu, ve které bylo, že dosáhla limitu a ona souhlasila s jeho zrušením.

Zoufalá rodina dostala od operátora nabídku, která obsahuje splátkový kalendář. Měli by tuto částku platit v měsíčních splátkách. Měsíčně by to bylo zhruba 3700 korun, ale matka je zoufalá a říká, že tolik peněz platit nemohou. Mohla by prý dát dohromady tak polovinu z této částky a to se jim splácení rozloží na dva roky a ona se bojí, že nebudou schopni tak veliký dluh opravdu doplatit.

Operátor ale nakonec udělal vstřícný krok a vzhledem k okolnostem rodině odpustil více než 1700 liber, což je cca 62 tisíc korun.

Sdílejte článek
Štítky peníze rodina Facebook Egypt účet mobilní operátor Britové

Přečtěte si také