Extrém

18. června 2015 14:53

Barbora Koukalová

Fakt hustá pomsta za rozchod: Chlápek rozřezal společný majetek na poloviny, nekoupíte si něco?

Rozchod není nikdy příjemná záležitost, zvláště pokud jste spolu opravdu dlouho a taky kupu společných věcí. Jeden německý uživatel aukčních stránek eBay se s koncem dvanáctiletého vztahu vyrovnává opravdu nečekaně. A jen dobře, že si nedělí i děti!

Na inernetové aukční stránce eBay si říká der.juli a v posledních dnech je jeho aukční nabídka hitem inernetu.

Der.juli se totiž po dvanácti letech rozchází s partnerkou a společný majetek si dělí dost neobvyklým způsobem. Ještě že se do vyrovnácího řízení nedostaly žádné děti nebo domácí zvířata.

Postarší německý muž se totiž rozhodl úplně vše rozřezat na polovinu, a to včetně věcí jako je televize, postel, plyšák nebo rodinný opel.

Partnerce Lauře už poslal její podíl ze zničených věcí, zbytek prodává na eBay za částky pouze okolo dvou liber, a to včetně rozbitého auta.

Jestli si někdo něco už koupil, to není jasné, ale jeho nabídka, která se neodmítá, baví tisíce jiných uživatelů. A vzhledem k tomu, že na eBay prodáte uplně všechno od vlastní sestry až po pytlík s posledním výdechem Elvise Presleyho nebo ramínko, na němž visí neviditelný plášť Harryho Pottera, vsadíme se, že der.juli bude mít brzy vyděláno.

Sdílejte článek
Štítky Německo Harry Potter Elvis Presley majetek eBay Elvis Presley EBay

Přečtěte si také