Extrém

1. března 2015 19:24

Lenka Zajícová

Fakta o filmovém trháku Twilight

Slavná upírská sága se stala hitem po celém světě. Připomeňte si romantické chvíle Belly a Edwarda již dnes na kanálu Prima Love. Ještě předtím si ale přečtěte fakta, které jste o hlavních hrdinech zaručeně nevěděli.

♦ V den, kdy se točila Bellina narozeninová scéna ve škole, slavila taky Kristen svoje 19.narozeniny ♦Robert nám prozradil tajemství o scéně, kdy se rozchází s Kristen - "Ještě nikdy jsem neviděl pohromadě tolik komárů. A taky jsem nikdy neviděl tak obrovské! Pořád jsem cítil, jak si mi sedají na nos. To byla ta nejvíc traumatizující scéna z celého filmu a rozhodně není moje oblíbená."♦Chceš bydlet jako Cullenovic rodina? Tak máš jedinečnou šanci! Originální dům z filmu, který se nachází v kanadském Vancouveru a ve kterém se natáčely zásadní scény, je totiž už delší dobu na prodej! Tohle rodinné sídlo, které má pět ložnic a čtyři koupelny, je od listopadu prázdné a stojí 2,9 milionu dolarů.♦Taylor LautnerTomu se říká investice! Díky "Twilight" úspěchu si mohl Taylor konečně koupit fáro svých snů: černé pětidvéřové BMW, které ho stálo skoro sedmdesát tisíc eur! "Mít vlastní auto je bezva! Doteď jsem řídil jen tátovo Audi R8," chlubí se Taylor.♦Kristen Stewart musela nosit hnědé kontaktní čočky, aby si zahrála Bellu. Kristen má totiž zelené oči. Roli Edwarda měl ztvárnit Henry Cavill. Ale protože mu už na castingu bylo 25, dostal šanci Robert Pattinson. Pro roli Edwarda se ucházelo celkem 5000 herců.♦Když šla Bella a Edward na ples, měl Robert Pattison na míru šité sako za 24 000 Kč. Bella oblékla šaty za 6 stovek.♦Taylor Lautner a Kristen Stewart museli v průběhu natáčení nosit paruku. ♦Robert Pattinson šel na casting prý jenom proto, že se mu líbila Kristen, která už roli dostala.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky BMW film Robert Pattinson Kristen Stewart Kristen Stewartová Vancouver scéna Audi R8 Henry Cavill casting Robert Pattinson

Přečtěte si také