Extrém

22. června 2015 16:29

Lucie Průchová

Festival tetování v Kolumbii navštívila i Upíří žena: Tu bychom nechtěli potkat v! nějaké temné uličce!

Nedávno proběhl šestý ročník Expotattoo, který se konal v Medellínu, v Kolumbii. Mohli jste vidět některé z předních světových tatérů, kteří kreslili obrázky inkoustově závislým fanouškům.

Přijela nejen Upíří žena Maria Jose Christerna z Mexika, která je pokryta od hlavy až k patám inkoustem, má umělé (upíří) špičáky, rozeklaný jazyk, desítky piercingů a podkožní implantáty na hlavě, což dává její lebce děsivé tvary.

Na tuto akci dorazil i Argentinec Victor Peralta a jeho manželka Gabriela, kteří jsou se svou výzdobou těla zapsáni v Guinnessově knize rekordů. Mají sedmdesát sedm tělesných úprav, včetně čtyř microdermal piercingů, jedenácti implantátů pod kůží, pěti zubních implantátů, čtyř ušních expandérů, dvou šroubů v uchu a nakonec to nejlepší – rozeklaný jazyk.

Tatéři rozhodně neměli nedostatek ochotných dobrovolníků k tomu, aby vyzkoušeli a předvedli své dovednosti. Akce trvala tři dny a měla obrovský úspěch.

Každoročně festival přitahuje největší hvězdy této výtvarné scény, aby otestovaly své dovednosti proti sobě v soutěžích. Také pořádají semináře pro ty, kteří se chtějí o tetování dozvědět více.


Přečtěte si také