Extrém

30. října 2016 08:21

Tereza Javorová

FOTO 18+: Žena prováděla orální sex muži ve frontě v supermarketu! Šokující záběry nejsou vhodné pro mladší 18 let!

Před zraky všech a za přítomnosti prodavače si korpulentní žena z Ameriky poklekla a muži ve frontě v supermarketu začala dělat orální sex! Šokující záběry obletěly celý internet.

Kde je pro vás hranice slušného vychování a co byste v životě neudělali na veřejnosti? I když se naše morální zásady posunují tak, že naše babičky padají do mdlob, jsou věci, které na veřejnost zkrátka nepatří. Například sex. Pokud si s partnerem střihnete rychlovku v kabince, kde vás vidí maximálně tak bezpečnostní kamery, je to vzrušující zábava. Pokud si to rozdáte na náměstí. Už to taková legrace není. Nebo třeba v supermarketu jako tento pár.

Na internet totiž unikly záběry, jak korpulentní žena z Ameriky provádí přímo ve frontě v supermarketu orální sex muži, který čeká naa zaplacení. Nevíme, zda se muž a žena znají, ale muž má s sebou několik kamarádů, kteří se aktu velmi smějí. Jeden dokonce přijde se dvěma kelímky jakéhosi nápoje a směje se, že tyhle záběry půjdou online. Vzadu u kasy je navíc vidět nešťastný prodavač, který neví, co má dělat a bojí se cokoliv říct. Jak byste se zachovali vy, kdybyste něco takového viděli?

Video vám zde připojit nemůžeme, ale pokud vám bylo už 18 let, podívat se alespo%n můžete na tyto fotky.

Přijde vám to jako bizár? Tak se podívejte na nejšílenější svatební fotky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také