Extrém

3. listopadu 2016 14:55

Adéla Skřivánková

FOTO: Dcera si vzala nejlepší kostým na světě. Převlékla se za utahanou a ztrhanou matku! Její přestrojení vás rozseká...

Realističtější kostým jste neviděli!

Halloween pomalu proniknul k nám a je tak daleko běžnější, že se převlékáme na halloweenské párty, místo abychom chodili truchlit na Dušičky na hřibitov. Problém je, že většina lidí není moc originálních, a tak na Halloween pravděpodobně potkáte deset upírů, dvacet Jokerů, osm kostlivců a letos možná i pět Harley Quinn. Tahle teprve sedmiletá holčička ale dokázala, že rozhodně není jedna ovečka z mnoha! Vymyslela si ten nejdokonalejší kostým na světě, kterému se lidé hořkosladce směji.

Lainie Griffin se totiž převlékla za ztrhanou a unavenou matku s dětmi na krku. Oblékla se do vytahané mikiny, na které si udělala flek od mléka, vlasy si svázala do umaštěného culíku, pod oči si namalovala tmavé černé kruhy a zavěsila na sebe panenky jako svoje děti.

Kamarádka její matky (která kostýme asi jako jediná nebyla nadšená) pověsila fotku na internet a lidé po celém světě propukají v záchvaty smíchu. Lepší kostým v životě neviděli! Jak se vám líbí?

Baví vás Halloween? Podívejte se na ty nejděsivější make-upy![[nid:]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také