Extrém

15. září 2016 15:11

redakce Prima Lajk

FOTO: Drogově závislá žena vydržela bez heroinu 862 dní! Takhle moc se jí díky tomu změnila tvář…

Drogy škodí. O tom se nedá pochybovat. Často vidíme fotky lidí, jak vypadají, když se stanou závislými. Ale jak vypadají ti, kteří se už závislosti zbavili?

To ukázala světu uživatelka Redditu, která si říká DisregardThisOrNot. Na internetu sdílela svou fotku z doby největší závislosti a vedle ní dala své aktuální selfíčko.

Společně s fotkou zveřejnila žena také svůj příběh. Skončila ve vězení a její dcera se dostala do péče svojí babičky. Feťačka skončila v depresích a začala brát heroin. Osm měsíců si ho denně vstřikovala do žil. Nakonec se ale rozhodla, že vyhledá pomoc, aby opět získala přístup ke své dceři.

Foto: Reddit

Dostala se na odvykací kúru a podařilo se jí závislost překonat. Následně zveřejnila srovnávací fotografii. „Cítila jsem potřebu tu fotku předat dál, protože když jsem našla svůj vězeňský snímek, cítila jsem se za dívku na něm opravdu špatně. Chtěla jsem ji obejmout a říct jí, že všechno bude v pořádku. Pak mi došlo, že ta holka je pořád někde tam. Ale už to nejsem já. Jsou tu další drogově závislí, kteří se ocitli ve stejném nekončícím pekle, v jakém jsem na té fotce z vězení byla i já. Takže i kdyby jen jeden jediný z těch lidí viděl tuhle fotku a dostal se ze závislosti, pak to stálo za to,“ napsala žena ke snímku.

Sdílejte článek
Štítky vězení fotka heroin závislost věznice Reddit

Přečtěte si také