Extrém

22. ledna 2019 14:39

redakce Prima Lajk

FOTO: Dvousetkilový muž vyhrožoval letuškám, že se pose*e, pokud mu neutřou zadek! Co ony na to?

Muž obtěžoval letecký personál kvůli bizarnímu problému.

Hodně bizarní zážitek mají za sebou cestující letu z USA do Tchaj-wanu. Jeden pasažér totiž obtěžoval celý let a především letecký personál svým bizarním požadavkem, aby mu někdo utřel zadek. Aby toho nebylo málo, muž vážil 200 kg a byl na vozíčku.

Muž nejprve požádal, aby mu byla přidělena další tři další místa kvůli jeho velikosti. Letadlo nebylo plné, a jeho požadavek tak byl vyslyšen, následně však během letu chtěl muž použít záchody v první třídě, protože ten v ekonomické nebyl dost velký. Aby toho nebylo málo, prý si poranil ruku a tak potřeboval, aby mu někdo sundal kalhoty. Když letušky odmítly, začal na ně ječet a vyhrožovat, že potřebu vykoná přímo na místě.

Letušky tak neměly na výběr než mu vyhovět i v tomhle. Jenže pak si muž začal stěžovat, že mu pořádně neutřely zadek – a opět se vrátil k výhružkám. Když nakonec vyhověly ženy i v tomto posledním přání, začal muž sténat a vzrušovat se. Později po příletu se muže na vozíčku ujal mužský asistent, který muži nabídl odvoz na záchod, tentokrát ale muž pomoc odmítl s tím, že to zvládne sám. Letušky později zjistily, že to nebylo poprvé, co tento člověk obtěžoval posádku letu. Letecká společnost ale předchozí incidenty ignorovala a dovolila tak, aby se mohly opakovat.

Sdílejte článek
Štítky záchod toaleta muž letuška Tchaj-wan vozíček USA zadek let palubní průvodčí

Přečtěte si také