návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

FOTO: Exploze farmy zničila zásoby BÝČÍHO SEMENE. Tuhle bílou lepkavou katastrofu byste uklízet vážně nechtěli…

Exploze katastrofický rozměrů.
Vydáno: 18.09.2019
Výbuch farmy s býčím semenem 1
Autor: istock.com Výbuch farmy s býčím semenem 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ať už pracujete kdekoliv, nejspíš se všichni shodneme, že i ta sebelepší práce může mít občas temnější momenty. Jako barman musíte například občas poslouchat politické hádky, v bance vám může kolega brečet celý den na rameni, jak ho přítelkyně opustila, a jako doktor zase musíte strkat teploměr do zadku lidem, kterým byste se v reálu raději velkým obloukem vyhnuli. Ať už ale děláte cokoliv, asi nic se nevyrovná následujícímu neštěstí.


Majitelé jedné farmy v Austrálii teď totiž musí uklidit jeden velmi, VELMI nepříjemný nepořádek. Kvůli explozi a požáru uvnitř farmy jim totiž shořelo zhruba 100 sudů naplněných býčím spermatem. Spermatem, které je nyní naprosto všude. Mimo to navíc každý ze sudů měl hodnotu zhruba 25 tisíc korun, zároveň se tak jedná o poměrně drahou škodu. Zatím není jasné, co nehodu způsobilo, ta je nyní předmětem vyšetřování.

Článek je zařazen v: exploze , býčí semeno , sperma , krávy , farma , hasiči