Extrém

25. srpna 2016 13:08

redakce Prima Lajk

FOTO: Holčička kousala do tepajícího srdce jelena! Dovolil jí to táta. Internet mu to teď dává sežrat...

Johny z Nového Zélandu je vášnivým lovcem a zbraň dal do rukou i své osmileté dceři Chloe.

Té se podařilo jelena zastřelit. Když k mrtvému zvířeti oba lovci přišli, vyňali mu srdce a Chloe se do ještě tepajícího orgánu zakousla. Všechno si rodina nafotila a následně umístila na facebookovou stránku sdružující novozélandské lovkyně.

Fotka brzy dosáhla na dvacet tisíc sdílení a pochopitelně se dočkala kritiky od uživatelů sociální sítě. „Kdokoli při smyslech by si uvědomil, že tohle není ok,“ napsal jeden diskutující. „Připadá mi jako psychopatka, žádné normální dítě tohle nechce udělat. Buď ji k tomu někdo donutil, nebo má vážné problémy. Lov je jedna věc, zohavování mrtvého zvířete druhá,“ pustila se do mladé lovkyně další uživatelka Facebooku.

Foto: facebook

Mezitím už Johny fotku z Facebooku stáhl, ale média se o ni už začala zajímat. Například Buzzfeedu řekl: „Chloe se mnou chodila na lov od svých osmi měsíců, měl jsem ji v nosítku. Tohle byl její první jelen. Už zastřelila kozu a střílela na cíl.“ Johny se bránil i tím, že Chloe chtěla do srdce kousat sama. „Chtěla to udělat po tom, co viděla fotku svého strýce, jak kouše do srdce svého prvního jelena.“ Údajně to lovci s první obětí dělají a činí to z nich pravé lovce.

Sdílejte článek
Štítky jelen rodina Facebook lovec Internet

Přečtěte si také