Extrém

3. března 2016 16:18

Petr Cífka

FOTO: Holčička měla půl roku v nose spínací špendlík. Neuvěříte, co jí to způsobilo

Malé děti si hrají s různými věcmi. Horší ovšem je, když pak zapomenou, kam je vlastně daly.

Kuriózní situace se stala v americké Kalifornii, když pětiletá Khloe trpěla šest měsíců neustálou rýmou, která jakoby nebrala konce. Dívka sice netrpěla žádnými bolestmi, na celém případě ovšem bylo podivné to, že se nemohla pořádně vysmrkat a rýma ji trápila pouze z jedné strany, kterou měla navíc ještě podivně nateklou.

Maminka byla bezradná a ani návštěvy u tří rozdílných doktorů nepomohly. Její dcera pořád teklo z nosu a už pomalu začala trpět bolestmi hlavy. Až jednou přišel bratr a řekl jí, ať se ze všech sil vysmrká. Sestřička ho vyslechla a nad tím, co skončilo v jejím kapesníku, zůstal jí i mamince rozum stát.

Ano, za její problémy opravdu mohl spínací špendlík, který si jednou při hraní strčila dívka do nosu. Potom ale úplně zapomněla na to, že si ho tam dala a žila s ním dlouhé měsíce. Jak je navíc vidět, špendlík se už rozpadal a holčička může být ráda, že ji v nose nezůstal další kousek, jenž by jí mohl způsobit další problémy. Snad si tedy dívka vezme ze situace to správné ponaučení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také