Extrém

29. srpna 2017 16:07

redakce Prima Lajk

FOTO: Holka si chtěla udělat sexy selfíčko. Kvůli tomuto detailu se jí ale směje celý internet! Poznáte, co je na fotce špatně?

Tohle jí vážně přijde normální?

Na sociálních sítích můžeme vidět podobné fotky snad každý den. Holka se chystá na párty nebo jen prostě někam ven a ještě před odchodem samozřejmě nemůže zapomenout na rádoby sexy selfie u zrcadla, na kterém všem ukáže, jak je zatraceně sexy. Jenže této holce se podobná fotka vymstila tím nejkrutějším způsobem a aktuálně se jí směje celý internet.

Mladá Alyssa se chtěla celému internetu pochlubit, jak jí to sekne v nových šatech. Nějak jí však nedošlo, že za ní na zemi je opravdu děsivý nepořádek a dívka by si měla ve slovníku nejspíš najít význam slovesa uklízet. Oblečení a všemožné věci se u ní povalují všude po zemi a člověk aby se bál vůbec někam šlápnout. A holce to navíc přijde zcela normální.

To pak nemohlo uniknout internetovým škarohlídům. Zatímco někteří jsou z jejího nepořádku zděšeni a považují ho téměř za nechutný, dalším je žena pro smích a dělají si z ní legraci. Na tohle selfíčko asi holka jen tak nezapomene.

Sdílejte článek

Přečtěte si také