Extrém

6. října 2017 15:10

redakce Prima Lajk

FOTO: Který muž na obrázku je podle vás nejhloupější? Budete se divit, co všechno vaše volba prozradí o vaší osobnosti

Je čas zjistit. jací doopravdy jste.

Každá volba, kterou ve vašem každodenním životě učiníte, něco vypovídá o tom, jací jste. Od vaší oblíbené barvy po to, co jako první vidíte na obrázku se skvrnou, ze všeho je možné odhalit, jestli jste je vaše osobnost pasivní, asertivní nebo agresivní. Tento typ hledání vašeho já vám může pomoci více porozumět svým reakcím v situacích, které byste chtěli zvládat lépe. Proto pro vás máme další způsob, jak se dozvědět o tom, co vaše rozhodnutí říká o vaší osobnosti. Stačí jen podívat se na obrázek níže a bez rozmýšlení vybrat muže, který je podle vás nejhloupější.

Tak co, kterého jste vybrali a co vaše volba vypovídá o vaší osobnosti?

Muž č. 1

Pokud jste vybrali muže, který jen sedí a čeká, až se pod ním podlomí větev, jste člověk, který se často vzdává. I když máte nějaký názor, je pro vás problém ovlivnit situaci, proto máte tendenci přijímat podmínky či požadavky, které jsou vám nastoleny. Obvykle se nehádáte ani nemáte hlavní slovo. Preferujete klidné a nenásilné řešení problémů. Jste srdečný a čestný jedinec.

Muž č. 2

Pokud jste vybrali tohoto muže, jste laskavý člověk, ale máte tendenci dělat unáhlená rozhodnutí. Obvykle nevěnujete dostatek času přemýšlení o vašem rozhodnutí nebo zvážení jiných možností. Důsledkem je, že děláte chyby, kterým byste se mohli vyhnout, pokud byste si vzali více času na rozmyšlenou. Ostatní vás kvůli tomu také mohou považovat za tvrdohlavého.

Muž č. 3

Pokud jste zvolil muže číslo tři, jste typ člověka, který vždycky u všeho vydrží až do konce. Zřídkakdy se vzdáváte a za své názory a přesvědčení za všech okolností bojujete až do posledního momentu. Mohli byste vynikat jako businessman, protože máte tendenci zvažovat nejrůznější strategie pro každou situaci.

Muž č. 4

Jsi opravdový rebel! Dobře víte, že v některých situacích bojujete i proti vlastnímu přesvědčení jen proto, abyste dokázali své tvrzení. Tyto malé hry vás často donutí přestat myslet racionálně. Jedna věc je jistá, jste rozený revolucionář, i když občas sami sobě házíte klacky pod nohy.

Sdílejte článek
Štítky osobnost výběr charakteristika vlastnosti

Přečtěte si také