Extrém

12. května 2016 15:40

Tereza Javorová

FOTO: Lidé jsou v šoku ze zkrvavených nohou servírky. Její zaměstnavatel ji nutí nosit celý den podpatky!

Kdo měl někdy náročnou brigádu a šéfa idiota, tento příběh se mu bude zdát velmi povědomý...

Zvláště v pohostinství a gastronomii jsou podmínky někdy obzvlášť kruté. Na svoji kůži si to vyzkoušela mladá servírka, která pracuje v síti restaurací Joey Restaurants v Americe. Nejenže musí celý den být na nohách téměř bez pauzy, ale stupidní vyhláškou jí zaměstavatel dokonce nařizuje nosit podpatky. V podmínkách, které musí každý brigádník i zaměstnanec podepsat, je explicitně stanovena i minimální a maximální výška podpatku.

Jenže o rovnoprávnost žen a mužů si mohou nechat zaměstnanci jen zdát. Nařízení platí samozřejmě jen pro ženy.

Vydržet na podpatcích celý den a běhat v nich po place je však velmi nezdravé a extrémně bolestivé. Jako důkaz obrovského urpení si vyfotila servírka vyfotila svoje zkrvavené nohy vedle svých od krve zamazaných lodiček. Fotku pak poslala své kamarádce Nicole Gavins, kterou však idiotský přístup zaměstanvatele tak rozčílil, že ji umístila na Facebook s peprným komentářem. Nezapomněla zmínit, že i přes otřesný stav nohou její kamarádky ji zaměstnavatel nechal druhý den chodit v podpatcích znovu.

Fotka se okamžitě stala virální a lidé po celém světě se mladé servírky zastávají a nadávají na stupidní nařízení. Co myslíte, měl by mít zaměstnavatel právo ženám nařizovat, aby si ničily nohy v podpatcích?


Přečtěte si také