Extrém

1. září 2016 15:31

Tereza Javorová

FOTO: Máma vyfotila dceru PŘED a PO prvním školním dni. A je z toho hit! Takhle neskutečně vtipný rozdíl jste ještě neviděli

Jak jste vypadali 1. září vy? Tyhle dvě fotky malé školačky naprosto přesně vystihují většinu dětí, které usedají do lavic!

Málokdo se do školy po letních prázdninách těšil. 1. září totiž většinou znamenalo konec zábavy, nové povinnosti a kvanta nudného učiva. Někteří školáci však přesto v září vstupují do školy s úsměvem a těší se na své kamarády a nové zážitky. Jenže po pár hodinách se jejich názor diametrálně změní...

Stejně tak jako u tého blonďaté školačky, kterou vyfotila její máma, když měla jít poprvé do školy. Takhle blondýnka vypadala, když byla u dveří připravená vstoupit do velkého "školního" světa. Byla celá natěšená, usměvavá a nedočkavá.

Maminka se tak rozhodla vyfotit dceru i po prvním školním dni. Když holčička však vystupovala z autobusu, máma ji málem nepoznala. Ale naštěstí jí stihla zvěčnit. Dívka je evidentě zničená, unavená, rozcuchaná a na první pohled zcela vyřízená.

Rozdíl mězi oběma fotkami se tak stal absolutním hitem internetu a lidé po celém světě s dívkou soucítí. Před lety se totiž cítili a vypadali naprosto stejně. Poznáváte se také?

...........

Nudila vás škola? Podívejte se na vychytávky, které vás ve škole nenaučili.


Přečtěte si také