Extrém

25. května 2018 14:55

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka našla synovu, ehm, masturbační ponožku! Poslala mu tuhle děsivou, ale zároveň strašně vtipnou reakci!

Taková rodinná normálka.

Některé rodiny jsou, jak to jen říct, až příliš sdílné. A ne, není to k jejich dobru. Vezměte si tenhle příběh. Skotský mladík Lachlan Bradd žije stále se svou matkou, zároveň už ale chodí do práce. Když mu tedy jednoho dne přišla zpráva od jeho maminky, musel z kanceláře doslova utéct, aby si všichni nevšimli, jak ho polilo horko.

Lachlanova maminka totiž uklízela u něj v pokoji a našla něco, co nejspíš neměla. Masturbační ponožku. Však víte, když si kluci po vzoru filmových prciček vyhradí jednu speciální ponožku, kterou uklízí „nepořádek“ poté, co domasturbují. Jo, někteří kluci jsou totiž občas pěkná prasátka. Každopádně Lachlanovi přišla následující zpráva:

„Našla jsem znova tvoji honící ponožku, takhle by to nešlo, synku. K večeři máš těstoviny.“ Co je na téhle zprávě děsivé, je ta první část. Konec je naopak známkou toho, že to asi maminka bere celé dost v klidu. Lachlan se ovšem nikdy necítil trapněji, jak sám na Twitteru popsal. Zde se mimo jiné přiznal i k tomu, že ponožka skutečně slouží ke sbírání jeho… radovánek. Ne, s tím klukem fakt není všechno v pořádku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také