Extrém

20. července 2015 14:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Matka spláchla svoje dítě do záchodu! Z roury ho vysekali záchranáři!

Hodně lidí to už udělalo se zlatou rybičkou, ale snad jen tahle rádoby matka poslala dolů odpadní rourou svého novorozeného syna! Číňanka ho nechtěla a neviděla lepší způsob, jak ne zrovna oslavované rodičovství ukončit.

Chlapce našli v rouře pod veřejným záchodem, protože se tam zasekl a křičel. Hasiči odstranili část potrubí, ve které byl zaklesnutý, a doktoři ho z ní vysekali. Záchrana trvala dvě hodiny a po ní lékaři převezli chlapce do nemocnice, kde dostal jméno „Číslo 59“ podle inkubátoru, kam téměř tříkilového novorozence ještě s neodstraněnou placentou umístili.

Zdravotnici měli podezření na zlomeniny v oblasti lebky, ale aktuálně je stav dítěte stabilizován a do nemocnice přicházejí dárky a výbavička od lidí, kteří se o šokujícím příběhu dozvěděli z médií. Někteří se nabídli, že chlapce adoptují.

Jenže novou rodinu chlapec asi nedostane. Nemocnici se totiž podařilo najít jeho matku! Dvaadvacetiletá žena teď u syna bdí v nemocničním pokoji, kde zůstane dokud se jeho stav úplně nezlepší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také