Extrém

4. října 2016 11:07

Tereza Javorová

FOTO: Mladík brutálně zavraždil 91letého válečného veterána, který bojoval v druhé světové. Zbil ho, polil hořlavinou a zapálil...

Byl to válečný hrdina, který bránil svou vlast. Ani ve válce však nezažil taková muka, které mu způsobilo toto monstrum v jeho posledních chvílích...

Naprosto hrůzný čin se stal v Detroitu, který teď drží smutek za 91letého válečného veterána Paula Monchnika. Senior zamlada bstattečně bojoval v druhé světové válce a získal mnoho vyznamenání. Muž hrůzy války přežil a zbytek života trávil poklidně se svou rodinou. Avšak netušil, že pravé nebezpečí nečeká z tanků a kulometů, ale přimo kousek od jeho dveří.

Jednoho dne ho totiž navštívil jeho mladý soused George Steward. A z neznámého důvodu starce brutálně zbil a poté jej polil hořlavinou a...zapálil. Muž umíral v šíleném strach a bolestech.

"Život mu brutálně vzalo tohle monstrum. je mi špatně z toho, když myslím na to, že můj otec zažil své poslední chvíle v nejhorším strachu a bolesti, které nezažil ani během války," vyjádřil se zdrcený syn oběti Scott Monchnik.

Mladík byl odsouzen k 30 až 60 letům vězení. U soudu se vyjádřil, že svého činu hluboce lituje, omlouvá se rodině a každý den svého života si bude přát, aby to mohl vzít zpátky.

Podívejte se do galerie na nejbizarnější předměty, kterými kdy byla spáchána vražda.

Sdílejte článek
Štítky válka veterán Detroit zabití Druhá světová válka monstrum hořlavina brutální válečný

Přečtěte si také