Extrém

1. února 2016 12:13

Tereza Javorová

FOTO: Muže polil útočník kyselinou. Spletl si ho s někým jiným! Jeho syn k němu nesměl 2 měsíce...

Tragický omyl změnil Andreasovi Christopherosovi život. I celé jeho rodině.

Andreas šel jednoho rána otevřít dveře, u kterých někdo nedočkavě přešlapoval. V ten okamžik se mu změnil život. Po otevření mu útočník chrstnul do obličeje kyselinu sírovou a utekl.

"Ta bolest byla nepředstavitelná. V životě jsem nic tak strašného necítil," popisuje napadený muž hrůznou událost. "Byl jsem se svou manželkou a malým synem, když někdo zazvonil. Šel jsem otevřít a jediné, co si pak pamatuji, byla šílená bolest v obličeji." Andreas v bolestech zavolal na svoji manželku a běžel k umyvadlu, kde na sebe začal cákat litry vody.

V nemocnici strávil s poleptaným obličejem několik měsíců. I když ho jeho rodina velmi podporovala, svého 18měsíčního syna k sobě nepustil více jak dva měsíce. "Nechtěl jsem, aby se mě bál. Musel jsem se nejdřív alespoň trochu zahojit. Jeho svět by byl být veselý a plný hraček."

Po dvou měsících ho syn směl přece jen navštívit. Ten okamžk byl pro Andrease zlomový. "Nejdříve na mě vystrašeně koukal, ale pak mě objal a držel mě za ruku asi tři čtvrtě hodiny. Byl to ten nejkrásnější moment na světě."

Útočník, který na Andrease vylil kyselinu byl odsouzen na doživotní, K činu se přiznal, ale s tím, že si myslel, že se jednalo o jinou osobu.

Sdílejte článek
Štítky bolest kyselina

Přečtěte si také