návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

FOTO: Muže z Floridy zatkli poté, co ukradl 75 nafukovacích zvířátek. Používal je ke zvrhlému sexu!

Muž z Floridy sexuálně zneužíval nafukovací zvířátka.
Vydáno: 17.06.2019
Krádež nafukovacích zvířátek 1
Autor: istock.com Krádež nafukovacích zvířátek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Florida je stejně báječné místo. Teď tam například miamská policie zatkla 35letého muže za krádež 75 nafukovacích zvířátek. Zloděj se pokaždé vloupal na zahradu, kde vtrhnul k bazénu a ukradl pokaždé jedinou věc – nafukovací zvířátko, sedačku, kruh, zkrátka cokoliv s dírou. A pokud si teď kladete otázku, proč byla ta díra tak důležitá, pak nás zjevně dost nečtete.

Zmíněné individuum po zatčení policií vše přiznalo a odvedlo strážníky do svého domu. Tam policisté našli desítky dalších nafukovacích hraček. Když se muže zeptali, proč je kradl, vymluvil se na svoji sexuální poruchu. S nafukovacími předměty měl prý sex, aby nemusel znásilňovat ženy. Na jednu stranu hezké, že to takhle přiznal, na druhou stranu by takový člověk potřeboval spíš psychiatra, případně pobyt ve specializovaném ústavu a ne vězení. Bohužel právě vězení je to, co ho teď nejspíš na nějakou dobu čeká.

Článek je zařazen v: Sex , nafukovací , zvířátka , Muž z Floridy , USA , policie