Extrém

7. listopadu 2016 13:45

Tereza Javorová

FOTO: Nastávající máma šla na ultrazvuk. Otec dítěte si všiml, že miminko má tvar AUTA! Vidíte to také?

Tohle je sen každého muže. Místo předstíraného dojetí nad něčím, co vypadá jako fazole, uviděl tento muž něco, co mu opravdu vehnalo slzy do očí. Jeho nenarozené dítě má totiž tvar auta!

Těhotná Reena Roberts a její manžel Mike, kteří bydlí ve státě Missouri, šli společně na ultrazvuk, protože chtěli zažít tu kouzelnou chvíli, kdy poprvé uvidí své nenarozené dítě. Chytili se za ruce, naladili se na nastávající dojemnou chvíli a vyčkali, až lékař snímek na ultrazvuku zaostří.

Jenže v tu chvíli manželé zůstali koukat jako opaření. Místo malé fazolky s velkou hlavou, jak by správně mělo vypadat jejich dítě, uviděli něco, co mělo tvar auta! Po prvotním šoku se začali neskutečně smát. Snímky z ultrazvuku samozřejmě nejsou přesné, ale tato hisotrka, jak si nastávající rodiče mysleli, že Reena čeká auto, se zapíše do rodinného dědicví. Mike fotku navíc pověsil na síť Reddit, kde lidé začali spekulovat, jaký typ auta by to mohl být. Podle některých miminko tvarem připomíná Nissan 370Z, jiní navrhují, že by to klidně mohlo být nové Bugatti.

Co si myslíte vy? Podívejte se na obrázek!

Rádi zkoušíte svůj zrak a smysly? Tak otevřete tuto galerii a podívejte se na optické iluze, které vás nenechají v klidu!

Sdílejte článek
Štítky manželé Missouri Reddit Bugatti Automobiles Nissan 370Z

Přečtěte si také